Usługi cięcia blach Kraków czy można złożyć zamówienie


Usługi cięcia blach Kraków

Zajmujemy się profesjonalnymcięciem blach najnowocześniejszymi metodami. Posiadamy doświadczenie w hutnictwie od lat i posiadamy masę zadowolonych klientów z polski oraz zagranicy. Wykonana przez nas praca zawsze jest precyzyjna, a blacha wycięta zostaje co do milimetra. Nasz wykwalifikowany sztab ludzi od usług cięcia blachy jest w stanie wykonać cięcie typu: linia, multilinia, okręgi, flansze, prostokąty i inne.

Jak przebiega proces cięcia blach?

Gdy dostajemy zlecenie od klienta z wytycznymi co do wymiarów oraz grubości blachy, dane przekazujemy do naszych wyspecjalizowanych pracowników w tej dziedzinie. Po wybraniu odpowiedniej blachy z naszego magazynu transportujemy ją za pomocą pojazdów wolnobieżnych na linię do cięcia blach (obecnie posiadamy dwie takie linie, ale już wkrótce zostanie otwarta trzecia, która będzie najnowocześniejsza w Krakowie, oraz całej Małopolsce.) Po wstępnych oględzinach co do jakości arkusza blachy oraz czy na pewno spełnia on swoje wymogi pracownicy biorą się do pracy. Stawiamy na jakość oraz krótkoterminowość. Blacha zostaje wycięta najszybciej jak to możliwe, a przy decyzji klienta jesteśmy w stanie ją po obróbce zawieźć w wybrane przez niego miejsce - posiadamy własny tabor ciężarówek. Jeśli jakiegoś typu blachy nie zastaniesz na naszym składzie to jesteśmy w stanie ją zamówić specjalnie na życzenie klienta.

Czy klient detaliczny można u nas zamówić usługę cięcia blach?

Jak najbardziej. Usługi cięcia blach robione są zarówno dla klientów detalicznych jak i tych, którzy oczekują blachy hurtowo. Koszt ustalany jest indywidulanie z klientem w zależności od wyboru blachy (posiadamy blachy gorące, zimne i ocynkowane). Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i gwarantujemy, że z uśmiechem https://rob-stal.pl/uslugi-ciecia-bach-krakow/ na twarzy skorzystasz z naszych usług, oraz mamy nadzieje, że zawitasz ponownie. Wystawiamy faktury, a płatność możesz dokonać kartą lub gotówką.

Usługi cięcia blach Kraków - czy można złożyć zamówienie przez telefon?

Na naszej stronie Rob-Stal znajdziesz kontakt do nas. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub poprzez emaila i opiszesz dokładnie to czego potrzebujesz. Osoby, które zajmują się obsługą klienta z dokładnością poprowadzą Cię poprzez proces zamówienia, kupna i finalnie odbioru gotowej blachy. Jeśli klient zdecyduje się przyjechać do naszej hurtowni stali w Krakowie, to znajdujemy się pod adresem Igołomska 34a, 31-998 Kraków. Kontakt z nami jest dostępny między godzinami 7-15 poprzez telefon, oraz stacjonarne odwiedzenie hurtowni. Możesz także napisać do nas emaila na adres [email protected] i odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Komentarze: 1


noavatar.png
Nagórski 2022-05-22

Wcześniej nieomal rok po ożenku staliśmy dziadkami zadziwiającej córki, a po dwóch latkach młodzika.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi
grupą artystów do której należą:
Prostowanie drutu